Kapková závlaha

Návrh

Pokud máte zájem o kapkovou závlahu rádi přijedeme a pomůžeme Vám zhodnotit vodní zdroje na Vašem pozemku, protože dostatečný zdroj vody je základem pro jakékoli zavlažování. Navrhneme Vám ideální a šetrné napojení ze studny, vodovodního řádu nebo retenční nádrže. Klientům doporučujeme spolu se zavlažovacím systémem vybudovat i retenční nádrž kvůli dlouhodobé úspoře vody a financím. Základní návrh pro Vaší prvotní představu můžeme vytvořit i na základě podkladů o zavlažovaném území, vodním zdroji a situaci, například půdorysu domu, zdroje vody, velikosti zavlažované plochy a jeho členitosti, případně popisu terénu (rovinatý nebo svažitý) a rostlin, kterým se závlaha bude dodávat. Finální cenovou kalkulaci vždy provádíme po osobním zaměření u zákazníka.

PORADENSTVÍ

Naším cílem je Vám pomoci s kvalifikovaným poradenstvím, jak hospodárně nakládat s vodou na Vašem pozemku tak, aby bylo šetrné jak k životnímu prostředí, tak i k Vašemu rozpočtu. Rádi Vám poradíme, jaký typ závlahy je nejvhodnější pro váš pozemek, jakou velikost retenční nádrže potřebujete, jaký zdroj vody je nejvhodnější a jaké očekávat náklady a úspory. Protože si našich klientů vážíme, tak i pomáháme zprostředkovávat dotace, které jsou vypisovány na projekty pro hospodaření s vodou, jako jsou například retenční nádrže.

realizace

Realizace kapkové závlahy se zahajuje po schválení nabídky a složení zálohy. Prvním krokem je zajištění vodního zdroje. Zákazník má možnost nechat si na systém napojit řídící jednotku, která bude automatizovaně závlahu dodávat, nebo může hadice připojit na manuální ventil. Následně se provede natažení hadicí, napojení systému na šachtu, zdroj vody a kontrola funkčnosti celého systému. Po úspěšném zapojení systému se v případě použití řídící jednotky nastaví doba zavlažovacích cyklů dle požadavků zákazníka. Systém je snadno použitelný a automaticky reaguje na změny počasí.

údržba a servis

Poskytujeme pravidelný servis pro kapkové závlahy, které jsme kompletovali. Toto zahrnuje spuštění v jarních měsících a zazimování na podzim. Kdykoli se na nás můžete důvěrně obrátit v jakékoliv související záležitosti.